Pristatymo informacija

Nemokamas
pristatymas 🤩

Užsakius daugiau nei 50 eur. prekes Jums pristatysime nemokamai 🤩🛵🚗🚚 !

Prekės pristatomos šiais būdais:

  • LP Express paštomatai. Pasirinkę šį būdą, prekes iš LP Express paštomato galėsite atsiimti bet kuriuo paros metu.
  • Omniva paštomatai. Pasirinkę šį būdą, prekes iš Omniva paštomato galėsite atsiimti bet kuriuo paros metu.
  • Venipak atsiėmimo taškai. Tai Jums patogiose vietose esančios parduotuvės ar paslaugų centrai, kuriuose galite atsiimti siuntą. Atsiėmimo taškai atviri tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais. Atsiėmimo taškuose prekės saugomos 5 d.d.
  • Prekių atsiėmimas Kaune. Užsakymus galite atsiimti Kaune iš anksto su mumis sutartu laiku.

Pasirinkę vieną iš pristatymo galimybių, pažymėkite labiausiai tinkantį ar arčiausiai Jūsų esantį LP Express, Omniva paštomatą arba Venipak atsiėmimo punktą.

Jei nutiktų taip, kad priėmus prekes, pastebėsite jog siuntoje nėra tinkamos prekės, nedelsiant kreipkitės į mus.

Stengiamės Jūsų užsakymus vykdyti kuo greičiau ir iškilus nesklandumams su pristatymu, įsipareigojame susisiekti su pristatymo įmonėmis bei bendradarbiauti ieškant efektyviausio sprendimo.

Prašome atkreipti dėmesį į nurodytą prekės pristatymo terminą ir kreiptis į mus tuo atveju, jeigu yra praėjusios 24 valandos nuo pristatymo termino pabaigos. Keičiant prekę (es), už pristatymą moka pirkėjas.

Užsakydami prekes nurodykite konkrečią pristatymo vietą ir asmenį, kuris priims prekes. Prekes priima jas užsakantis asmuo ir tik tuo atveju, kai pats (-i) prekių atsiimti negali, nurodo jas atsiimantį asmenį. Jei mums apie tai nepranešama, kliento teisės reikšti pretenzijas dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui yra nepriimamos.

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.